نرم‌افزار مجموعه آثار آیت ‌الله العظمی دوزدوزانی تبریزی تولید شد

نرم‌افزار مجموعه آثار حضرت آیت‌ الله العظمی میرزا یدالله دوزدوزانی تبریزی (مدظله)، منتشر شد. این مجموعه مشتمل بر ۱۱ عنوان کتاب به صورت متنی و ۵ عنوان کتاب به صورت تصویری از آثار آیت ‌الله العظمی میرزا یدالله دوزدوزانی تبریزی (مدظله) به زبان: فارسی، عربی، انگلیسی، آذری و اردو، در موضوعات فقه، فقه فتوایی و تفسیر از سوی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، در راستای ارائه آثار فاخر در قالب کتابخانه دیجیتالی و بالابردن آگاهی نسل نوین و پاسداشت میراث گرانبهای اندیشمندان و بزرگان اسلامی، را تولید و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

کتاب‌های این مجموعه شامل: خمس در عصر پیامبر (صلی الله علیه و آله) و پاسخ به برخی شبهات؛ تغییر جنسیت؛ البیان الباهر فی صلاة المسافر(عربی) رساله ارشاد المؤمنین الی احکام الدین؛ دروس فی تفسیر القرآن حول المعاد (عربی)؛ رساله هلالیه(عربی، فارسی و انگلیسی)؛ رساله توضیح المسائل(فارسی و آذری)؛ مجموعه استفتائات؛ مناسک حج، مناسک عمره مفرده، راه مؤمنان (رساله توضیح المسائل به زبان ترکی) برخی از کتب ارائه شده در نرم‌افزار مجموعه آثار آیت‌الله العظمی دوزدوزانی (مدظله) می‌باشند.
همچنین، دروس صوتی معظمٌ له در موضوع اخلاق و فقه اسلامی، به همراه تصاویر و فیلم سخنرانی ایشان در قسمت نگارخانه این نرم‌افزار قابل دسترس و استفاده کاربران است.
از قابلیت‌های این نرم‌افزار جستجو به روش‌‌های گوناگون در الفاظ و عبارات متن و فهرست کتاب‌‌های برنامه، قابلیت ارتباط و مقایسه بین متون، امکان محدود کردن دامنه نمایش و جستجو، دسترسی متن قرآن کریم، ارتباط واژگان متون برنامه با چند دوره لغت‌نامه و نیز امکان یادداشت‌برداری از جمله امکانات پژوهشی این نرم‌افزار است.
علاقه مندان برای دسترسی و خرید نرم افزار می توانند با شماره تلفن 37733973-025 تماس حاصل نمایند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایت جدید

.

استفتائات جدید

.

1) ابراز تولی و تبری
س) آنچه که بر هر مسلمانی واجب است در تبری و تولی، چگونه باید ابراز گردد؟
ج) بلی تولی و تبرّی واجب است و کفایت می کند بگوید: من دوستم با کسی که ائمه(ع) را دوست دارد و دشمنم با آن که با اهل بیت (ع) دشمن باشد.

 

2) کفن غصبی
س) شخصی فوت کرده و ما بعد از مدتی(20 یا 30 روز) متوجه شدیم کفن غصبی است حکم شرعی آن چیست؟
ج) اگر صاحب کفن راضی نگردد باید نبش قبر شود و کفن و به صاحبش برگردد.

 

3) ارجحیت نماز نافله
س)خواندن نافله نمازهای یومیه ارجحیت داردیا خواندن تعقیبات نماز؟
ج) نماز از تعقیبات دیگر ارجح است به جز تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها.

حدیث

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229
VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR